Carsten Fock - drawing

357812

CARSTEN FOCK (Tyskland, född 1968): Untitled, daterad på baksidan 2007, blandteknik på papper, 37x26,5 cm

PROVENIENS:
CCA Andratx, Andratx
(acquired directly from the artist via Galerie Jan Winkelmann, Berlin)
Art Foundation Mallorca, Spanien

UTSTÄLLD:
CCA Andratx, Mallorca Spanien

Konst, Teckningar, Nutida, Måleri, Temaauktion, Temaauktion

Nybrogatan 32, Stockholm

Carsten Fock - drawing

Budhistorik (8 bud)
2369072
1 600
2368632
2368632
1 300
2367729
2368494

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.