Carsten Fock Untitled

357810

CARSTEN FOCK (Tyskland, född 1968): Untitled, daterad på baksidan 2007, blandteknik på papper, 37x26,5 cm

PROVENIENS:
CCA Andratx, Andratx
(acquired directly from the artist via Galerie Jan Winkelmann, Berlin)
Art Foundation Mallorca, Spanien

UTSTÄLLD:
CCA Andratx, Mallorca Spanien

Konst, Teckningar, Nutida, Måleri, Temaauktion, Temaauktion

Nybrogatan 32, Stockholm

Carsten Fock Untitled

Budhistorik (3 bud)

2357939
2354423
2353201

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.