Anders Clausen "Untitled 6"

357809

ANDERS CLAUSEN (Danmark, född 1978): "Untitled 6", signerad och daterad på baksidan Anders Clausen 2011, digitalprint, 51x36 cm

PROVENIENS:
Hotel, London
CCA Andratx, Andratx
Art Foundation Mallorca, Spanien

UTSTÄLLD:
CCA Andratx, Mallorca Spanien

Konst, Fotografi, Nutida, Fotografi, Temaauktion, Temaauktion

Rum 20

Anders Clausen

Budhistorik (4 bud)

2370203
2370015
900
2369875
500
2351615

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.