Stefan Müller "Needles and pins"

357804

STEFAN MÜLLER (Tyskland, född 1971): "Needles and pins", signerad och daterad på baksidan Stefan Müller -06, blandteknik på duk, 135x145 cm

PROVENIENS:
CCA Andratx, Andratx
(acquired directly from the artist)
Art Foundation Mallorca, Spanien

UTSTÄLLD:
CCA Andratx, Mallorca Spanien

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri, Temaauktion, Temaauktion

Nybrogatan 32, Stockholm

Stefan Müller
Budhistorik (35 bud)
2369974
29 000
2369969
28 000
2369782
27 000
2369736
26 000
2369729
25 000

Slutpris SEK:
29 000
2 920 EUR, 3 318 USD
Utropspris SEK:
35 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.