CM Lundberg "29.1.08"

357710

CM LUNDBERG (född 1972) "29.1.08", signerad och daterad CM Lundberg 29.1.08, bläck, tusch och blyerts på papper, 101x71 cm
PROVENIENS: Galleri Niklas Belenius, Stockholm

Konst, Teckningar, Nutida, Måleri, Temaauktion, Temaauktion

Rum 22

CM Lundberg

Budhistorik (1 bud)

2365729
2016-02-29 19:39:26

2016-03-02 kl 10:16
Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.