Emma Åkerman "Dött träd"

357707

EMMA ÅKERMAN (född 1976): "Dött träd", monogramsignerad E.Å, utförd 2010, akvarell på papper, 66x59 cm
PROVENIENS: Crystal Gallery, Stockholm

Perfekt kondition

Konst, Teckningar, Nutida, Måleri, Temaauktion, Temaauktion

Emma Åkerman

Budhistorik (4 bud)

2362909
4 400
2362908
2 600
2362631
2360062

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.