Pelle Swedlund,

357557

PELLE SWEDLUND (1865-1947): Solnedgång på Östergård, otydligt signerad, olja på duk, 59x41,5 cm

Konst, Äldre måleri

Pelle Swedlund,

Budhistorik (26 bud)
2396159
32 000
2396157
31 000
2396151
30 000
2396155
30 000
2396151
29 000

Slutpris SEK:
32 000
3 222 EUR, 3 661 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.