Pelle Swedlund, oljemålning

357556

PELLE SWEDLUND (1865-1947): Kustbild, olja på duk, 37x46,5 cm

Skrapskador, smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Nybrogatan 32, Stockholm

Pelle Swedlund, oljemålning

Budhistorik (7 bud)
2394340
2394067
3 800
2391366
3 600
2391354
3 200
2385675
2 400

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.