Pelle Swedlund, oljemålning

357554

PELLE SWEDLUND (1865-1947): Kyrkoport, Brügge, signerad , olja på duk, 70x57 cm
Utställd: Baltiska utställningen 1914 (?)

Krackelyrer, färgbortfall samt skrapskador

Konst, Äldre måleri

Nybrogatan 32, Stockholm

Pelle Swedlund, oljemålning

Budhistorik (5 bud)
2395475
2395280
2 400
2395241
2391180
2384581

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.