Pelle Swedlund, oljemålning

357551

PELLE SWEDLUND (1865-1947): Kyrkointeriör, signerad PS, olja på duk, 59x48 cm

Konst, Äldre måleri

Nybrogatan 32, Stockholm

Pelle Swedlund, oljemålning

Budhistorik (3 bud)

2395849
2391204
2386047

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.