Pelle Swedlund, oljemålning

357548

PELLE SWEDLUND (1865-1947): Kyrkointeriör, signerad och daterad PS 03, olja på pannå, 60x71 cm

Krackelyrer, ramskador

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Pelle Swedlund, oljemålning

Budhistorik (4 bud)

2395988
2395244
2391209
2384578
450

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.