Pelle Swedlund, oljemålning

357545

PELLE SWEDLUND (1865-1947): Afton vid Bönan, signerad PS, olja på pannå, 21,5x26,5 cm

ramskador

Konst, Äldre måleri

Pelle Swedlund, oljemålning

Budhistorik (117 bud)
2394924
162 000
2394921
160 000
2394917
158 000
2394913
156 000
2394914
156 000

Slutpris SEK:
162 000
16 313 EUR, 18 533 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.