Pelle Swedlund, oljemålning

357544

PELLE SWEDLUND (1865-1947): Sommarnatt vid Högfjället - Åre, signerad och daterad Pelle Swedlund 97, olja på duk, 91,5x61,5 cm

Konst, Äldre måleri

Pelle Swedlund, oljemålning

Budhistorik (19 bud)
2394779
22 000
2394776
21 000
2394772
20 000
2394765
19 500
2394761
19 000

Slutpris SEK:
22 000
2 215 EUR, 2 517 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.