Lukas Göthman "Seth always..."

356962

LUKAS GÖTHMAN (född 1970): "Seth always...", signerad och daterad på baksidan Lukas Göthman 2003, olja på duk, 40x40 cm; oramad

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri, Temaauktion, Temaauktion

Nybrogatan 32, Stockholm

Lukas Göthman

Budhistorik (12 bud)
2369960
13 500
2369971
13 000
2369960
12 500
2369970
12 000
2369960
11 500

Slutpris SEK:
13 500
1 359 EUR, 1 544 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.