Lukas Göthman "Ett litet hinder"

356961

LUKAS GÖTHMAN (född 1970): "Ett litet hinder", signerad och daterad på baksidan Lukas Göthman 2003, olja och collage på duk, 33x24 cm; oramad.

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri, Temaauktion, Temaauktion

Nybrogatan 32, Stockholm

Lukas Göthman

Budhistorik (6 bud)
2365781
2 400
2355676
2355675
2355673
1 400
2354425
1 300

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.