Lukas Göthman "This is breaking for you"

356960

LUKAS GÖTHMAN (född 1970): "This is breaking for you", signerad och daterad Lukas Göthman 2003, olja på papper, 21x29 cm, monterad i vit ram

Ramen något sliten

Konst, Teckningar, Nutida, Måleri, Temaauktion, Temaauktion

Nybrogatan 32, Stockholm

Lukas Göthman

Budhistorik (7 bud)
2366344
2365762
1 900
2365761
1 800
2362915
2356738
700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.