Anna Finney "Mannen i gräset"

352259

ANNA FINNEY (född 1971): "Mannen i gräset", signerad och daterad på baksidan Anna Finney 2005, olja på duk, 49x72 cm.

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri, Temaauktion, Temaauktion

Nybrogatan 32, Stockholm

Anna Finney
Budhistorik (8 bud)
2369583
8 200
2365188
8 000
2358577
6 000
2353999
5 000
2351959

Slutpris SEK:
8 200
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer