Anna Finney "Mannen i gräset"

352259

ANNA FINNEY (född 1971): "Mannen i gräset", signerad och daterad på baksidan Anna Finney 2005, olja på duk, 49x72 cm.

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri, Temaauktion, Temaauktion

Nybrogatan 32, Stockholm

Anna Finney
Budhistorik (8 bud)
2369583
8 200
2365188
8 000
2358577
6 000
2353999
5 000
2351959

Slutpris SEK:
8 200
827 EUR, 982 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.