Bvlagri ring 18 k guld

342605

BVLGARI, ring, 18 k guld, invändigt stämplad BVLGARI, ringstorlek ca 17 mm/54, vikt ca 11,4 g, originaletui

Smärre repor

Fashion, Guld/Smycken, Temaauktion, Temaauktion

Nybrogatan 32, Stockholm

Bvlagri ring 18 k guld

Budhistorik (8 bud)
2425999
4 800
2423241
4 600
2423240
4 400
2410407
4 200
2408979
3 200

Slutpris SEK:
4 800
484 EUR, 575 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.