Bvlagri ring 18 k guld

342605

BVLGARI, ring, 18 k guld, invändigt stämplad BVLGARI, ringstorlek ca 17 mm/54, vikt ca 11,4 g, originaletui

Smärre repor

Fashion, Guld/Smycken, Temaauktion, Temaauktion

Nybrogatan 32, Stockholm

Bvlagri ring 18 k guld

Budhistorik (8 bud)
2425999
4 800
2423241
4 600
2423240
4 400
2410407
4 200
2408979
3 200

Slutpris SEK:
4 800
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer