Förgylld 1800-talsram

362325

RAM, förgylld och bronserad, 1800-tal, yttermått 144x168, ramningsmått 96x121 cm

Smärre/obetydliga skador och slitage

Diverse, Konst, Äldre måleri

Rum 5

Förgylld 1800-talsram

Budhistorik (8 bud)
2342013
2341478
1 600
2336549
2324974
2324910

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.