Skrivbord

362315

SKRIVBORD, Partners Desk, 1900-talets början, ek, 76, 132x165 cm
PROVENIENS: Tullverket

Skador, nycklar saknas

Rum 1

Skrivbord

Budhistorik (32 bud)
2341694
5 400
2341327
5 200
2341238
5 000
2327863
4 800
2341235
4 800

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.