Pablo Picasso efter

362313

PABLO PICASSO (1881-1973), efter: Fredsduva, signerad och daterad i trycket 28.12.61, ca 35x51 cm inom passepartout

Fack 49

Pablo Picasso efter
Budhistorik (22 bud)
2341046
1 600
2341041
2341045
2341041
1 400
2340223
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.