Kafferservis 7 dlr silver

362311

KAFFERSERVIS, 7 dlr, silver, Spanien, importstämplar, bestående av: kaffekanna, sockerskål, tekanna, tesil, sockertång, gräddkanna, bricka, vikt ca 1490 g

Slitage

Silver

Monter 28

Kafferservis 7 dlr silver

Budhistorik (14 bud)
2340274
7 400
2328236
7 200
2340273
7 200
2328236
7 000
2340272
6 800

Slutpris SEK:
7 400
745 EUR, 847 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.