Roland Svensson färglitografi

362294

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Kall soldag", signerad roland S, HC XLII/XLV, färglitografi, ca 35 x 49 cm

Veck i höger övre hörn, ej examinerad ur ram

Fack 43

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (12 bud)
2324246
2 400
2335636
2324246
2329668
1 900
2324246
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.