Bänk 1900-talets början

362292

BÄNK, 1900-talets början, bemålad, svarvade handtag, broderad klädsel, längd 110 cm

Slitage, färgbortfall

Rum 2

Bänk 1900-talets början

Budhistorik (20 bud)
2341421
2341407
1 400
2341392
1 300
2341262
2341255

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.