Ljusstakar sengustavianska

362281

LJUSSTAKAR, 1 par, sengustavianska, tenn, signerad EW (troligen Erik Wikgren, Nyköping), höjd ca 22 cm

Bucklor, lagningar, bristning

Metall, Diverse

Ljusstakar sengustavianska

Budhistorik (14 bud)
2343492
1 900
2343405
1 800
2343058
1 700
2343404
1 700
2343058
1 600

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.