Ljusstakar 1 par

362280

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets slut, figuriner i porslin, höjd ca 29 cm

Lagningar, skador, slitage

Metall, Diverse

Monter 28

Ljusstakar 1 par

Budhistorik (10 bud)
2340367
700
2340227
650
2340197
600
2340226
600
2340197
550

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.