Armaturer

362276

BORDSLAMPA, 1900-talets början, fot i glas, montering i mässing, TAKLAMPA, VÄGGLAMPA, 1900-talets andra hälft, bl a slipad dekor, höjd 48/14/18 cm

Bordslampan omarbetad, taklampan med bristning i fäste o kantnagg

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Armaturer

Budhistorik (4 bud)

2343431
700
2343641
650
2343431
600
2343210

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.