Ljusstakar 1 par

362268

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, rokokostil, importstämplar, fyllda bottnar, höjd ca 19 cm

Slitage

Silver

Monter 28

Ljusstakar 1 par

Budhistorik (19 bud)
2341300
1 700
2341283
1 600
2341265
2341282
2341265
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.