Bordslampa 1900-talets första hälft

362262

BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, s.k. Strindbergslampa, fot i mässing, vit glaskupa, höjd ca 37 cm

Bruksslitage

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Budhistorik (5 bud)
2343388
750
2343386
700
2329605
650
2343384
650
2329605
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.