Lampbord

362254

LAMPBORD, Louis XVI-stil, 1900-talets mitt, vit med bronserad dekor, skiva i sten, höjd ca 76, diameter ca 44 cm

Smärre slitage

Rum 4

Lampbord

Budhistorik (13 bud)
2340650
950
2340654
900
2340650
850
2340652
2340650
700

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.