Sybord 1800-talets slut

362253

SYBORD, nyrokoko, 1800-talets slut, rikt skuren pelarfot, höjd ca 77, 60x42cm

Slitage, lagade fot, saknas nyckel

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Sybord 1800-talets slut

Budhistorik (1 bud)

2329767
2016-02-14 20:32:20

2016-02-19 kl 17:56
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.