Soffgrupp Louis XVI-stil

362250

SOFFGRUPP, Louis XVI-stil, skuren dekor, 1900-tal, bestående av: soffa, 2 bergerer, 2 stolar, vitmålat soffbord, soffans längd ca 124, bordets höjd ca 70, 80x53 cm

Slitage, rotting delvis med skador, fläckar

Rum 3

Soffgrupp Louis XVI-stil

Budhistorik (7 bud)
2340190
2338561
2338560
950
2338559
900
2338558
850

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.