Ian Rusth färglitografi

362243

IAN RUSTH (född 1950): "Röd mjölk", signerad, daterad och numrerad, Ian Rusth -98 159/180, färglitografi, 32x40 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Ian Rusth färglitografi
Budhistorik (12 bud)
2352887
900
2350935
850
2342424
2350934
2342424
750

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.