Takfotogenlampa

362241

TAKFOTOGENLAMPA, jugend, omkring 1900, elektrifierad, justerbar höjd

Slitage, skador, skärm lagningar, senare elektrifierad

Belysning, Ljuskronor

Rum 11

Takfotogenlampa
Budhistorik (6 bud)
2341684
2340072
2340071
2339172
600
2337813

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.