Åke Sander oljemålning

362239

ÅKE SANDER (f 1958), Kyrka, olja på duk, signerad
ÅS daterad 02, ca 100x91 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

smärre färgbortfall

Åke Sander oljemålning

Budhistorik (20 bud)
2353009
2353005
3 800
2353008
3 800
2353005
3 600
2353001
3 400

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.