Georg Pauli oljemålning

362231

GEORG PAULI (1835-1955): Mansporträtt, olja på duk, monogramsignerad på framsidan, signerad G Pauli på spännramen, 54 x 48 cm

Smärre skrapmärken

Tavelvagn 2

Georg Pauli oljemålning

Budhistorik (15 bud)
2341551
3 600
2341476
3 400
2341476
3 200
2340989
2340988
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.