Evald Björnberg

362165

EVALD BJÖRNBERG (1895-1971), marknad på stora torget i Skövde, signerad E Björnberg -34, olja på pannå, 46x56 cm

Tavelvagn 1

Evald Björnberg

Budhistorik (15 bud)
2338074
2338075
2 800
2338074
2 600
2338073
2 400
2338063

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.