Matbord

362148

MATBORD, 1900-tal, England, på hjultrissor (lejonfötter), höjd ca 73 cm, längd 166x98,5 cm, totallängd 211 cm; iläggsskiva 45 cm

Repor, bruksslitage

Rum 19

Matbord

Budhistorik (12 bud)
2336999
2337454
2336999
1 900
2337450
1 800
2336999
1 600

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.