Jan Stuge

362146

JAN STUGE, tusch på papper, 5 st, figurkompositioner, signerade Jan Stuge, ena tavlan daterad -66, ramade bakom glas, mått från 16x13 till 28x20 cm

Lätt gulnad

Konst, Teckningar

Tavelvagn 1

Jan Stuge

Budhistorik (2 bud)

2339137
2339136

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.