Bordslampfot alabaster

362144

BORDSLAMPFOT, alabaster, 1900-talets andra hälft, höjd exkl. fattning 43 cm, höjd inkl. skärm ca 69 cm

Smärre skador

Belysning, Bordslampor, Diverse

Rum 7

Bordslampfot alabaster

Budhistorik (7 bud)
2336933
1 600
2332668
2327704
500
2325195
450
2325101

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.