Skvallerspegel tidigt 1900-tal

362142

SKVALLERSPEGEL, tidigt 1900-tal, bemålad plå, höjd ca 13, 30x20 cm

Senare bemålad, foliering med skador

Diverse

Budhistorik (3 bud)

2340551
2332754
2326577

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.