Salt- och pepparströare silver England

362138

SALT- OCH PEPPARSTRÖARE, sterlingsilver, England 1900-tal, oval form, raka, höjd ca 8 cm, vikt ca 130 g

Smärre bucklor

Silver, Övriga silverföremål

Monter 4

Budhistorik (20 bud)
2347286
1 700
2347282
1 600
2347261
2347269
1 400
2347261
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.