Sideboard/nattduksbord England

362132

SIDEBOARD/NATTDUKSBORD, England, 1900-talets andra hälft, mahogny, mässingsdetaljer, skinnklädd skiva, 1 låda, etikettmärkt "Reprodux England", höjd 57, 46 x 46 cm

Bruksslitage

Rum 4

Budhistorik (12 bud)
2338092
2339147
950
2338092
2336762
750
2329676
700

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.