Arthur Stanley Wilkinson akvarell

362123

ARTHUR WILKINSON (England c.1860-1930): Lantidyll vid Sannox Arran, signerad Artur Wilkinson, signerad och daterad Arthur Wilkinson 1893, akvarell, ca 28x43 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 23

Budhistorik (6 bud)
2337532
650
2336540
600
2335058
550
2335058
450
2335887

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.