Ellis Wallin oljemålning

362116

ELLIS WALLIN (1888-1972), "Nature morte", signerad och daterad Ellis Wallin 28, olja på duk, 100 x 82 cm
a tergo etikettmärkt Nature morte 79 rue de Dunkerque Paris

Krackelyr

Rum 22

Ellis Wallin oljemålning

Budhistorik (4 bud)

2338677
1 400
2327074
2322114
2322113
500

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.