Ellis Wallin oljemålning

362115

ELLIS WALLIN (1888-1972): "Motiv från Kilsforsen Ånegrmanland", signerad Ellis Wallin -33, olja på duk,46 x 55 cm

Tavelvagn 16

Ellis Wallin oljemålning

Budhistorik (1 bud)

2338301
2016-02-18 13:44:37

2016-02-18 kl 16:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.