Vägglampetter

362100

VÄGGLAMPETTER, 1 par, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, förgyllda, dekor av pärlbård, krön med genombruten dekor av bandrosett, ljusarm i mässing, höjd ca 37 cm

Belysning, Vägglampor

Rum 4

Vägglampetter
Budhistorik (26 bud)
2337124
2 400
2338377
2337124
2338374
1 900
2337124
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.