Ragnar Johansson Härjedalen

362083

RAGNAR JOHANSSON (1913-1997): "Rötjärn, Härjedalen", monogramsignerad RJ, olja på duk, ca 33x73 cm

Fack 34

Ragnar Johansson Härjedalen

Budhistorik (14 bud)
2339270
1 600
2339352
2339270
1 400
2339346
1 300
2339270

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.