Fåtölj

362079

FÅTÖLJ, 1900-talets mitt, delvis djuphäftad klädsel i tyg, sitthöjd ca 37 cm

En knapp saknas, smärre slitage

Rum 3

Fåtölj

Budhistorik (19 bud)
2339337
1 700
2339326
1 600
2339326
1 400
2338728
1 300
2339324

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.