Olle Baertling färgserigrafi

362064

OLLE BAERTLING (1911-1981), Agraki, färgserigrafi ur sviten The angles of Baertling - Open form, infinite space, 1968, signerad och numrerad Baertling 39/300, 33,5x17 cm, ramad med reflexfritt glas

Rum 22

Olle Baertling färgserigrafi
Budhistorik (30 bud)
2347533
12 500
2347494
12 000
2347487
11 500
2344511
11 000
2344467
10 500

Slutpris SEK:
12 500
1 259 EUR, 1 430 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.